linguo.cz

Lektoři

Lektoři

Arina

Při lekcích se domluvíme 🇬🇧 🇨🇿 🇷🇺

💬 Obecný kurz

💬 Příprava na IELTS

Jmenuji se Arina, jsem studentka filologie, která miluje, když může studentům odkrývat krásy anglického jazyka. Angličtinu studuji do hloubky a jsem jí fascinována: proto je učení se mnou o vášni, rozvoji, praxi a používání jazyka v každodenním životě. Jazyk je skvělý způsob, jak se otevřít novým znalostem a informacím a zároveň klíč k přestěhování se do jiné země nebo studiu v zahraničí.

Při výuce se snažím maximálně využívat komunikativní přístup a lexikální metodu. Při konverzaci totiž zapojujeme vše od gramatiky po poslech a když můžeme mluvit o tom, co máme rádi, snáze si pamatujeme nová slovíčka. Při výuce ráda zkouším nové postupy a rozvíjím se tak spolu se studenty. Mým cílem je vždy najít cestu, jak zprostředkovat svou chvějící se lásku k angličtině každému, kdo se rozhodne k učení se mnou

Dmitrij

Při lekcích se domluvíme 🇬🇧 🇷🇺

💬 Obecný kurz

💬 Procvičování konverzace

Hi there! Welcome to our online school Linguo! You are here to learn English, to develop your language skills and eventually to be able to communicate and connect with people throughout the globe. This is a challenging task, no doubt, but achieving your goal will bring about an enormous positive change in your outlook, in your career, and ultimately, in your life.

I am here to help you practice and to guide you on the way to fluency. I have been teaching English to adults and teens for over 5 years. I have a TESOL certificate from one of the top US universities, Arizona State University. With 20+ years of working experience in multinational companies under my belt, I teach general and business English, as well as English for IT, to individual students and groups.

In our classes we train the four basic skills: you will listen, speak, read, and write. You will expand your vocabulary and work on grammar and pronunciation, so that you could express yourself using common words and phrases. As you are now about to start studying, here is what I expect from you. Be curious, ask questions, think about how you can use your new knowledge. Feel free to make mistakes: your mistakes are evidence of your learning progress. Be consistent in practicing language skills, and you WILL attain your goals. Be confident that at our school you will find support for your efforts. So aim high, and let’s learn English. You will make it!

Milena

Při lekcích se domluvíme 🇬🇧 🇨🇿 🇩🇪 🇷🇺

💬 Obecný kurz

Ahoj, jmenuji se Milena a zvu všechny zájemce na cestu za poznáváním ruského jazyka. Jsem rodilá mluvčí a proto kromě začátečníků, dokážu pomoci v rozvoji také pokročilým studentům. Nejvíce zkušeností mám však s doučováním dětí.

Během hodin budeme zapojovat všechny smysly člověka. Nebude to jen nudná gramatika. Budeme se zabývat mluvením, poslechem hudby, dívat se na různá videa a všechno to rozebírat, číst, procvičovat a také psát. Jak každý ví, pokrok v jakémkoliv učení jde ruku v ruce se samostudiem, takže se neobejdeme bez domácích úkolů, ale nebojte, nudit se nebudete.

Bronislav

Při lekcích se domluvíme 🇬🇧 🇨🇿 🇷🇺

💬 Obecný kurz

Jmenuji se Bronislav, je mi 23 let a moc rád učím angličtinu a ruštinu. V rámci výuky se snažím aplikovat, co nejvíce nových výukových metod, využívám spousty online materiálů a vzdělávacích aplikací. Nemám příliš v lásce učebnice a snažím se, aby byla výuka hravá a hlavně přínosná. Během lekcí se budeme společně věnovat konverzaci, vypilujeme gramatická pravidla, rozšíříme slovní zásobu, a kromě toho zapracujeme i na výslovnosti, na kterou se často ve školách zapomíná.

Co se týče mých zkušeností, mám za sebou bakalářské studium z anglického a ruského jazyka se zaměření na vzdělávání a nyní mě čeká poslední ročník magisterského programu na ruštině. V rámci studia jsem se účastnil hned několika vzdělávacích projektů a zároveň jsem získal bohaté zkušenosti na praxi přímo ve školách. Momentálně pracuji na Anglické základní škole v Brně jako učitel/vychovatel. Moc se těším na naši spolupráci!

Tereza

Při lekcích se domluvíme 🇬🇧 🇨🇿 🇩🇪 🇵🇹 🇷🇺

💬 Obecný kurz

Ahoj! Mé jméno je Tereza a jsem lektorka angličtiny a češtiny. S doučováním mám již 8 let zkušeností, jsem držitelkou certifikátů Cambridge (FCE a CAE), úspěšně jsem vystudovala bakalářský obor Cizí jazyky v komerční praxi na Západočeské univerzitě a momentálně studuji magisterský obor Lingvistika v Dánsku. Mám za sebou i rok studia v Portugalsku a několik dlouhodobých pobytů v anglicky mluvících zemích, kde jsem se dále v angličtině zdokonalovala. Kromě angličtiny se domluvím rusky, německy a portugalsky.

Ondřej

Při lekcích se domluvíme 🇬🇧 🇨🇿 🇩🇪 🇵🇱 🇷🇺

💬 Obecný kurz

Dobrý den, jmenuji se Ondřej, nedávno jsem složil státní zkoušku z ruského jazyka na pedagogické fakultě. Dříve jsem pracoval v obchodní firmě, kde jsem denně přicházel do styku s cizími jazyky. Mám také zkušenosti s doučováním lidí různého věku. Od svého dětství se intenzivně zajímám především o slovanské jazyky. Podrobně jsem se věnoval polštině a ruštině. Mezi jazyky, které učím patří ruština, čeština pro cizince, angličtina, němčina a polština. Největší motivací na práci lektora je pro mě to, že mohu své vědomosti předávat ostatním, a tak jim pomoci k lepším výsledkům. Mám rád cestování, studium cizích jazyků, cvičení v posilovně a plavání.

Začněte se učit s Linguo ještě dnes!

Nyní je ten okamžik, kdy je třeba přestat číst, začít se učit a plnit si své sny.

Začněte se učit s Linguo ještě dnes!

Nyní je ten okamžik, kdy je třeba přestat číst, začít se učit a plnit si své sny.

Linguo 2022 | Všechna práva vyhrazena